Perkusja

Perkusja to instrument, bez którego żaden zespół nie może istnieć. To podstawa rytmu w każdym utworze, filar rytmu dla grających muzyków. Główny element sekcji rytmicznej tworzonej wraz z gitarą bassową.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie przez doświadczonego profesjonalnego muzyka. Szczególnie polecamy dla najmłodszych bo tak jak w przypadku instrumentu perkusyjnego CAJON uczenie Dzieci w wieku od 4 lat wzwyż gwarantuje nie tylko świetną zabawę ale przede wszystkim pracę nad rozwojem koordynacji ruchowej Państwa pociech. Uczy niezależnej pracy nóg oraz rąk .

Nad Państwa Dziećmi czuwają profesjonalni muzycy, którzy poprzez zabawę i miłe podejście uczą wszystkiego co związane z rytmiką oraz instrumentami perkusyjnymi. Zapraszamy również do zakładki CAJON.

Organizacja zajęć:

Zajęcia prowadzone są indywidualnie i trwają 60 min raz w tygodniu. Nad nauką Państwa Dzieci czuwają profesjonalni muzycy, z wyjątkowym miłym podejściem, ucząc je głównie przez zabawę na każdym poziomie zaawansowania.

Nowości

Nadal działamy! zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia, pomimo pandemii wciąż działamy przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

SUPER NOWOŚĆ!!!


Lekcje chińskiego!

Zapisy

Julia
+48 517-736-885Lekcje gry na gitarze!

Zapisy

Dominika
+48 697-778-304

Copyright by Muzyczne Ognisko & uoziego.eu Wszystkie prawa zastrzeżone.