Gitara

Zajęcia z gitary prowadzone są w wieku od 6- do 99 lat. Możemy uczyć się grać na gitarze klasycznzej jak i elektrycznej lub akustycznej. Dowolność w tym zakresie jest wielka, jednak wybór instrumentu dokonywany jest podczas pierwszego spotkania tzw. "organizacyjnego".

Organizacja zajęć

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30 min - zwłaszcza z Dziećmi w wieku 6-12 lat oraz w przypadku Osób, które mają styczność z instrumentem poraz pierwszy. Gwarantuje to lepsze i skuteczniejsze przygotowanie praktyczne i merytoryczne. Nauczyciel ma możliwość kontroli postępów częściej niż raz na tydzień oraz wykluczenie ewentualnych błędów w ćwiczeniach ucznia. 30 min jest zarazem optymalnie dobranym czasem, w którym Dziecko nie zdąrzy się znudzić a jego percepcja będzie funkcjonowała na odpowiednim poziomie przyswajalności wiedzy. Zajęcia odbywają się wyłącznie indywidualnie. Sumaryczny czas zajęć to 1 godzina tygodniowo czyli 4 godziny w miesiącu. Rozbite na system czasowy opisany powyżej.

Co potrzebujemy ?

Na początek tak naprawdę nic ponieważ nasza placówka zapewnia instrumenty podczas lekcji i wszelkie potrzebne materiały oraz pomoce dydaktyczne. Natomiast po pierwszych 3-4 zajęciach bardzo dobrym rozwiązaniem jest kupno instrumentu, w którym to pomagamy, aby Dziecko mogło prawidłowo rozwijać poznane umiejętności poprzez ćwiczenie w domu.

Nowości

Nadal działamy! zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia, pomimo pandemii wciąż działamy przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

SUPER NOWOŚĆ!!!


Lekcje chińskiego!

Zapisy

Julia
+48 517-736-885Lekcje gry na gitarze!

Zapisy

Dominika
+48 697-778-304

Copyright by Muzyczne Ognisko & uoziego.eu Wszystkie prawa zastrzeżone.